FORBET, nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni.

Nasza firma jest polskim producentem wysokiej jakości materiałów betonowych: szlachetnej kostki brukowej, wieloformatowych płyt tarasowych oraz szerokiej gamy elementów małej architektury, niezbędnych do kreowania przestrzeni miejskiej i aranżacji inwestycji prywatnych. Od ponad 35 lat niezmiennie pasjonujemy się betonem, poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i technologii dla wyznaczania kierunków rozwoju branży.

Aktywnie uczestniczymy w życiu Stowarzyszenia Producentów Brukowej Kostki Drogowej biorąc udział w licznych konferencjach
i spotkaniach, dzięki czemu mamy realny wpływ na rozwój sektora materiałów nawierzchniowych. Liczne projekty i dotacje w ramach środków pozyskiwanych z funduszy Unii Europejskiej oraz wiedza naszych ludzi pozwoliły nam przez lata rozwinąć park maszynowy
do standardów światowych.

Naszą ideą jest konsekwentne budowanie i wzmacnianie wizerunku nowoczesnego przedsiębiorstwa pod względem technologicznym, organizacyjnym i ekologicznym. We współpracy z Partnerami biznesowymi jesteśmy elastyczni i dynamicznie reagujemy na potrzeby rynku. Razem wyznaczamy sobie cele i wspólnie je realizujemy, co pozytywnie wpływa na wyniki finansowe naszych biznesów. Szacunek, rzetelna praca i profesjonalizm to zasady, które wyznaczają kierunek naszego rozwoju.

Kapitałem firmy są ludzie, technologia i wiedza.

Stawiamy na komplementarność i systemy produktowe. Wyróżniają nas niepowtarzalne melanże z grupy MULTIkolor oraz stonowane i nowoczesne szarości i antracyty z grupy MONOkolor i MULTlshot. Cechują nas proste i ponadczasowe kształty, które mogą stanowić tło zarówno dla klasycznej jak i nowoczesnej architektury.

Unikatowe dla branży są nasze produkty TOPLine, które w jednym materiale łączą zalety betonu i estetykę płyt kamiennych. Innowacyjne wysoko wyspecjalizowane metody uszlachetnienia powierzchni pozwalają wykreować w betonie niezliczoną ilość faktur, struktur i wzorów oraz pojedyncze dekory 3D. Wszystkie produkty z naszej oferty są tak zaprojektowane, aby łączyć się w atrakcyjne, ponadczasowe i spójne aranżacje dla wymagających inwestorów.

W FORBET uważamy, że dbałość o środowisko to naturalna część naszej codziennej pracy. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wysokiej jakości naturalne surowce oraz najlepsze dostępne technologie na świecie. Dzięki czemu nie tylko uzyskujemy świetny
i wyjątkowy produkt, ale także oszczędzamy energię elektryczną, wodę, surowce jednocześnie pośrednio redukując emisję CO2 do atmosfery. Na każdym etapie procesu produkcyjnego dbamy o najwyższą jakość produkowanego betonu oraz o bezpieczeństwo naszych pracowników.

FORBET to funkcjonalne, a zarazem estetyczne rozwiązania, które przy dobrze zaprojektowanej koncepcji oraz odpowiednio dobranej i utwardzonej podbudowie sprawdzą się przez lata.